Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trzy błędy VAG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Trzy błędy VAG

    Zamieszczone przez REXAX
    Zamieszczone przez micrusec
    REXAX, z czego to jest ?
    ten - Castrol Edge Titanium FST 0W40 5L niemiecki olej silnikowy
    karty:
    TDS - Link
    MSDS - General Error.pdf
    niemiecki - mocne słowo :tuk:

  • #2
    Trzy błędy VAG

    Witam, ostatnią silnik zaczął dziwnie pracować chodzi mi tu o dźwięk pracy, lecz musiałem jechać więc nie było czasu skupić się na tym.
    Do celu dotarłem auto stało kilka dni, po czym chciałem odpalić a tu dupa... kręci kręci i nic. Następna próba odbyła się z wciśniętym pedałem gazu, odpalił lecz obroty utrzymywały się na granicy 300... i zgasł.
    Pokręciłem trochę na wyższych obrotach, przestał gasnąć lecz praca w granicach 500 obrotów. Przełączył się na gaz Trochę obroty się podniosły, nie gasł.
    Pierwsza myśl która przyszła mi na myśl to brak iskry. Ma to wg prawo bytu w tym przypadku? lecz przed chwilą podłączyłem Skodzinę pod pc a tu 3 błędy.

    Skoda Octavia OI 1997r. 1.6 AEE + gaz STAG 300 sekwencja.

    Sonda... szukać innej? Bo po kasacji błędu po jakimś czasie pewnie znowu wyskoczy no chyba że jestem w błędzie?

    Wtrysk do czyszczenia czy wymiana?

    "Serwomotor pozycji przepustnicy" o co chodzi ?

    Jestem zielony w tych klimatach więc proszę o wyrozumiałość ; )
    Dziękuje pozdrawiam.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Jeżeli autko nie wkręca ci się na obroty to przepustnica do wymiany miałem też ten problem padł nastawnik przepustnicy i też obroty mi się trzymały w tym zakresie. Sondą jeżeli masz spalanie w normie bym się nie przejmował aż tak bardzo bo możliwe że po wymianie będzie to samo jeżeli gaz jest żle wyregulowany.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X